Безбедност
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 "Десница" побеђује у Европи?

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Пресретач

Пресретач


Broj poruka : 31
Datum upisa : 22.09.2013

"Десница" побеђује у Европи? Empty
PočaljiNaslov: "Десница" побеђује у Европи?   "Десница" побеђује у Европи? EmptyNed Sep 29, 2013 11:42 pm

"Заједно с коалиционим партнерима из још три странке, десница је практично обезбедила 96 од 169 посланичких места, па Солбергова не би требало да има потешкоће у добијању подршке за своју владајућу већину"

Десница на челу Норвешке?

"Прави победник по добијеном броју гласова је десничарска "Слободарска партија". Она је с 21,4 одсто добила скоро четири процента више него на претходним посланичким изборима пре пет година."

Аустријанци поверење дају десничарима
Nazad na vrh Ići dole
kalait

kalait


Broj poruka : 30
Datum upisa : 24.09.2013

"Десница" побеђује у Европи? Empty
PočaljiNaslov: Re: "Десница" побеђује у Европи?   "Десница" побеђује у Европи? EmptySre Okt 02, 2013 12:59 am

Левичарске идеје представљају утопију (социјална правда, сви смо подједнако богати, самоуправљање, братсво и јединство) тако да јачање деснице не треба да чуди. Према проценама неких аналитичара, Марин Ле Пен ужива много већу популарност од Франсое Оланда. Искрено се надам да ће права десница доћи на власт у Србију!
Nazad na vrh Ići dole
Македонец

Македонец


Broj poruka : 10
Datum upisa : 02.10.2013

"Десница" побеђује у Европи? Empty
PočaljiNaslov: Re: "Десница" побеђује у Европи?   "Десница" побеђује у Европи? EmptySre Okt 02, 2013 7:48 am

Десница или левица мени лично не значи ништа, ако је нека идеја добра за Белу расу и Европско наслеђе, гледајте да се издигнете изнад поделе на лево десно центар и шта ли све постоји, битно је за шта се боримо а не која смо партија..

Мада у сваком случају Десница представник историјских вредности.
Nazad na vrh Ići dole
kalait

kalait


Broj poruka : 30
Datum upisa : 24.09.2013

"Десница" побеђује у Европи? Empty
PočaljiNaslov: Re: "Десница" побеђује у Европи?   "Десница" побеђује у Европи? EmptySre Okt 02, 2013 11:54 am

Оно за шта се сви морамо борити је интерес нашег народа! Ништа не сме бити изнад тог интереса! А под сатанистичким симболима та борба је осуђена на пропаст!
Nazad na vrh Ići dole
Подземље

Подземље


Broj poruka : 23
Datum upisa : 22.09.2013
Lokacija : Иза тебе

"Десница" побеђује у Европи? Empty
PočaljiNaslov: Re: "Десница" побеђује у Европи?   "Десница" побеђује у Европи? EmptySre Okt 02, 2013 10:50 pm

kalait ::
Оно за шта се сви морамо борити је интерес нашег народа! Ништа не сме бити изнад тог интереса! А под сатанистичким симболима та борба је осуђена на пропаст!
Какви сатанистички симболи?

Уопштено гледано, сви древни симболи су сакрални, иако је већина временом деградирано, па и сам КРСТ, под којим је свашта рађено и то ни мање ни више него У ИМЕ БОГА Wink

Тако да, наравно да је битан интерес народа, но проблем је што је народ претворен у демос, распарчан и на путу да буде разграђен. Ако хоћемо да ревитализујемо народну заједницу, морамо бити хипер-реални и не дозвољавати себи машталачке излете и умишање да живимо у прошлим вековима.

Данас је борба за појединца актуелна и онда поновно повезивање.

Што се мене тиче у било каквим партијама не видим "спас", само у активизму појединца, његових пријатеља и сабораца. Ово остало су вањски фактори од којих зависи општа атмосфера од које свакако требамо да тежимо да будемо што више независнији.
Nazad na vrh Ići dole
kalait

kalait


Broj poruka : 30
Datum upisa : 24.09.2013

"Десница" побеђује у Европи? Empty
PočaljiNaslov: Re: "Десница" побеђује у Европи?   "Десница" побеђује у Европи? EmptySre Okt 02, 2013 11:57 pm

Подземље ::
kalait ::
Оно за шта се сви морамо борити је интерес нашег народа! Ништа не сме бити изнад тог интереса! А под сатанистичким симболима та борба је осуђена на пропаст!
Какви сатанистички симболи?

Уопштено гледано, сви древни симболи су сакрални, иако је већина временом деградирано, па и сам КРСТ, под којим је свашта рађено и то ни мање ни више него У ИМЕ БОГА Wink

Тако да, наравно да је битан интерес народа, но проблем је што је народ претворен у демос, распарчан и на путу да буде разграђен. Ако хоћемо да ревитализујемо народну заједницу, морамо бити хипер-реални и не дозвољавати себи машталачке излете и умишање да живимо у прошлим вековима.

Данас је борба за појединца актуелна и онда поновно повезивање.

Што се мене тиче у било каквим партијама не видим "спас", само у активизму појединца, његових пријатеља и сабораца. Ово остало су вањски фактори од којих зависи општа атмосфера од које свакако требамо да тежимо да будемо што више независнији.
"Десница" побеђује у Европи? Images?q=tbn:ANd9GcQSKgIJDTOr-iEYD9ir2b87bYq21PUDs6W0evvY7rZrij72fx6n

Као што сам говорио на другим темама, појединац је закон и само колектив који је састављен од мислећих и слободоумних људи може опстати. Што се тиче хипер-реализма, то управо говорим. Можемо ми наредних 20 година цитирати дела Светаца и не признавати свет око нас, чекајући Кодреануов трећи пут да се сам од себе створи код нас. Треба следити Словачку, Пољску, Исланд, земље Скандинавије... А за то не треба никакво чланство у партијама, само здрав разум!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





"Десница" побеђује у Европи? Empty
PočaljiNaslov: Re: "Десница" побеђује у Европи?   "Десница" побеђује у Европи? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
"Десница" побеђује у Европи?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Безбедност :: Дискусије :: Свет-
Skoči na: