Безбедност
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Покушај разбијања "Златне зоре"

Ići dole 
+2
Благоје
Самурај
6 posters
AutorPoruka
Самурај




Broj poruka : 17
Datum upisa : 24.09.2013

Покушај разбијања "Златне зоре" Empty
PočaljiNaslov: Покушај разбијања "Златне зоре"   Покушај разбијања "Златне зоре" EmptyPon Sep 30, 2013 12:23 am

Nazad na vrh Ići dole
Благоје

Благоје


Broj poruka : 9
Datum upisa : 24.09.2013

Покушај разбијања "Златне зоре" Empty
PočaljiNaslov: Re: Покушај разбијања "Златне зоре"   Покушај разбијања "Златне зоре" EmptyPon Sep 30, 2013 11:49 am

Видећемо, занимљива ситуација, искрено нисам се надао овоме. Мислим да ће им овим још више популарност скочити. У принципу показали су да нису ни мало наивни и неозбиљни да би их први већи удар разбио.
Nazad na vrh Ići dole
Самурај




Broj poruka : 17
Datum upisa : 24.09.2013

Покушај разбијања "Златне зоре" Empty
PočaljiNaslov: Re: Покушај разбијања "Златне зоре"   Покушај разбијања "Златне зоре" EmptyUto Okt 01, 2013 4:49 am

Са друге стране њихове везе са полицијом су им се осветиле, као и превелика самоувереност, чини ми се....
Nazad na vrh Ići dole
Благоје

Благоје


Broj poruka : 9
Datum upisa : 24.09.2013

Покушај разбијања "Златне зоре" Empty
PočaljiNaslov: Re: Покушај разбијања "Златне зоре"   Покушај разбијања "Златне зоре" EmptyUto Okt 01, 2013 8:39 am

У центру Атине на бирачким местима Златна зора је имала око 7,8 % док на местима на којима су гласали полицајци на изборима просечно 20-25%. Очигледно да са својим везама из 90-их и сукоба са имигрантима, Златна зора има подршку полиције. Да ли је дошло до неких компромиса на политичкој сцени Грчке па је Златна зора извукла дебљи крај или је нешто друго у питању, стварно не знам јер не могу да се похвалим да баш добро познајем Грчку политичку сцену.
Nazad na vrh Ići dole
Мераклија
Технички уредник
Мераклија


Broj poruka : 3
Datum upisa : 25.09.2013

Покушај разбијања "Златне зоре" Empty
PočaljiNaslov: Re: Покушај разбијања "Златне зоре"   Покушај разбијања "Златне зоре" EmptyUto Okt 01, 2013 9:03 pm

Прочита негде да је у току акције хапшења била велика чистка у полицији и да су двадесетак битних људи отпуштени, а неки су и сами дали оставке у знак протеста.
Nazad na vrh Ići dole
Wendehorn

Wendehorn


Broj poruka : 4
Datum upisa : 24.09.2013
Godina : 25
Lokacija : Тамо далеко.

Покушај разбијања "Златне зоре" Empty
PočaljiNaslov: Re: Покушај разбијања "Златне зоре"   Покушај разбијања "Златне зоре" EmptyUto Okt 01, 2013 11:52 pm

Да ли има неко претпоставку како ће се завршити?
Nazad na vrh Ići dole
Македонец

Македонец


Broj poruka : 10
Datum upisa : 02.10.2013

Покушај разбијања "Златне зоре" Empty
PočaljiNaslov: Re: Покушај разбијања "Златне зоре"   Покушај разбијања "Златне зоре" EmptySre Okt 02, 2013 7:19 am

Веома узнемирујући потез, у савременој демократији неосновано оптужена једана парламентарна партија као ,,криминална'' и на основу те оптужбе ухапшени припадници под оптужбом да су били део ,,криминалног покрета'' траги-комедија.

Убијен један левичарски репер и због тога се руши читава партија, па зар су га сви убијали истовремено?
Nazad na vrh Ići dole
Wendehorn

Wendehorn


Broj poruka : 4
Datum upisa : 24.09.2013
Godina : 25
Lokacija : Тамо далеко.

Покушај разбијања "Златне зоре" Empty
PočaljiNaslov: Re: Покушај разбијања "Златне зоре"   Покушај разбијања "Златне зоре" EmptySre Okt 02, 2013 8:59 am

Колико им народ дозвољава и не обраћа пажњу више не морају ни да се помуче око разлога или доказа..
Nazad na vrh Ići dole
Кристина :)

Кристина :)


Broj poruka : 24
Datum upisa : 22.09.2013
Lokacija : Земља снова

Покушај разбијања "Златне зоре" Empty
PočaljiNaslov: Re: Покушај разбијања "Златне зоре"   Покушај разбијања "Златне зоре" EmptySre Okt 02, 2013 10:58 pm

Македонец ::

Убијен један левичарски репер и због тога се руши читава партија, па зар су га сви убијали истовремено?
Баш тако. Туча у кафани око утакмице колико сам ја чула, један погинуо у тучи и оптужена цела организација?! scratch 

Nazad na vrh Ići dole
Самурај




Broj poruka : 17
Datum upisa : 24.09.2013

Покушај разбијања "Златне зоре" Empty
PočaljiNaslov: Re: Покушај разбијања "Златне зоре"   Покушај разбијања "Златне зоре" EmptyČet Okt 03, 2013 12:50 am

То је био само повод..... Има снимака по интернету како припадници Златне зоре практично изигравају полицију у покушају да реше питање имиграната, на пијацама и слично... То је толерисано баш због њихових веза са полицијом а и нешто ми се све чини да су маестрално "навучени" на ове потезе. Да се разумемо, не осуђујем њихове акције, јер реално не познајем баш најбоље ситуацију у Грчкој, али чини ми се да су морали знати да ће пре или касније систем одреаговати против њих...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Покушај разбијања "Златне зоре" Empty
PočaljiNaslov: Re: Покушај разбијања "Златне зоре"   Покушај разбијања "Златне зоре" Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Покушај разбијања "Златне зоре"
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Упуцани чланови Златне Зоре у Грчкој!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Безбедност :: Дискусије :: Свет-
Skoči na: